Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Ideal Family Eye Care, LTD Sylwia Szewczyk, OD & Associates: Optometry: Jefferson Park Chicago, IL
Average rating:  
 3 reviews
by Kate W. on Ideal Family Eye Care, LTD Sylwia Szewczyk, OD & Associates: Optometry: Jefferson Park Chicago, IL

Ideal Family Eye Care to profesjonalny i znakomity gabinet okulistyczny. Sylwia Szewczyk jest nie tylko niesamowitym lekarzem, ale i wspaniałym człowiekiem. Nigdy nie spotkałam się z tak rzetelną konsultacją i precyzyjnie wykonanymi badaniami. Miły, wykwalifikowany personel sprawia, że czujesz się jak u siebie :). Zawsze byłam pod wrażeniem ich serdecznej, ale i profesjonalnej atmosfery. Usługi świadczone w gabinecie Dr Szewczyk są wykonywane na wysokim poziomie. Każdy dostanie fachową poradę i dobrze dobrane, modne okulary. Z czystym sumieniem poleciłabym każdemu!

by Maria Z. on Ideal Family Eye Care, LTD Sylwia Szewczyk, OD & Associates: Optometry: Jefferson Park Chicago, IL

Nie wiem jak powinnam dziękować doktor za jej opiekę i pomoc, dlatego chciałabym podzielić się z Wami moimi doświadczeniami z Ideal Family Eye Care. Żyję dzięki szybkiej i trafnie postawionej diagnozie dr Szewczyk. Pani Sylwia wykryła u mnie nowotwór oczu podczas standardowego badania. Okazało się, że był to czerniak. W szpitalu powiedziano mi, że gdybym zgłosiła się kilka mięsięcy później mogłabym już nie żyć. Ciekawe było to, że trzy miesiące wcześniej inny lekarz stwierdził u mnie zaćmę. Mam 55 lat i mam nadzieję, że będę żyć jeszcze długo. Z usług dr Szewczyk korzysta już cała moja rodzina.

by Ryan S. on Ideal Family Eye Care, LTD Sylwia Szewczyk, OD & Associates: Optometry: Jefferson Park Chicago, IL

Dr. Szewczyk and team is extremely thorough. Dr. Szewczyk checked the back of my eye carefully and asked if I had experienced any headaches recently. I stated that I have them regularly, the Dr calmly explained that the back of my eye had evidence of a recent (within 2 weeks) stroke. The very next day I was placed on blood pressure medicine and I attribute Dr. Szewczyk's careful and meticulous practice to literally saving my life! My family has a history of high blood pressure but thanks to diet and exercise I was successful in avoiding HBP medicine, but there comes an age when that is not enough. If Dr. Szewczyk conducted a cursory exam, my condition would have gone unnoticed. Thank you for being such a careful and caring practitioner.