Dobranie prawidłowych soczewek

Oferujemy najlepszy wybór markowych okularów i szkieł na terenie Chicago. Rozumiemy, że przy dobraniu odpowiednich okularów, ważny jest wybór ramek, ale priorytetem powinien być dobór odpowiednich soczewek dopasowanych do stylu życiu pacjenta. W Ideal Family Eye Care, oferujemy następujące soczewki:

  • Poliwęglanowe: Jesteś biegaczem? Lubisz jeździć na rowerze? Soczewki poliwęglanowe są doskonałym rozwiązaniem dla sportowców i osób aktywnych. Są one odporne na uderzenia, wobec tego szybko się nie porysują ani nie złamią. Są doskonałym wyborem dla dzieci! Poliwęglanowe szkła zapewniają pewną ochronę przed promieniowaniem UV.
  • Asferyczne: W przeciwieństwie do typowych soczewek, które są zrobione z wycinka kuli, szkła asferyczne są wycinkiem zaawansowanych figur, zapewniając znacznie cieńszą i bardziej płaską powierzchnię. Są to soczewki, które są przeznaczone dla osób, które posiadają większą wadę wzroku (powyżej +/- 4,00).
  • Soczewki plastikowe: Czy masz dużą wadę, ale nie chcesz zrezygnować z markowych ramek? Soczewki plastikowe są idealne dla osób, które mają wysoką wadę i nie chcą nosić okularów, które wyglądają jak „denka od butelek”. Są one znacznie cieńsze i lżejsze.
  • Fotochromowe: Słoneczna pogoda w Chicago wymaga noszenia okularów przez cały rok! Jeśli nie chcesz zmieniać okularów za każdym razem, gdy wychodzisz na zewnątrz soczewki fotochromowe będą idealnym rozwiązaniem. Mogą być wykonane ze szkła albo tworzywa sztucznego. Soczewki fotochromowe dostosowują się do zmiennych warunków oświetleniowych w zależności od natężenia światła.
Skip to toolbar