baner7pl
baner6pl
baner5pl
baner4pl
baner3pl
baner2pl
baner1pl

SLEEPING

Sesja Swiateczna 2013-59

Cześć. Mam na imię Angelika i jestem menadżerką gabinetu Dr Szewczyk. Moim głównym zadaniem jest pilnowanie porządku oraz zapewnienie Państwu maksymalnego komfortu. Jeśli coś przebiegło nie tak, lub jeśli mają Państwo jakiekolwiek uwagi lub komentarze dotyczące jakości naszych usług, proszę mnie o tym poinformować – chętnie ich wysłucham. W miarę możliwości postaram się rozwiązać zaistniały problem.

2013-03-0120120001-212013-03-0120120001-21

Mam na imię Weronika i jestem administratorką recepcji. Jestem pierwszą osobą, z którą się spotkasz po przekroczeniu progu naszego gabinetu. Chętnie służę pomocą w trakcie pobytu pacjentów w naszym gabinecie, dlatego w razie jakichkolwiek wątpliwości, proszę, nie wahaj się zwrócić do mnie z pytaniem.

Witam! Mam na imię Gosia i jestem specjalistką od księgowości. Odpowiem Państwu na wszelkie pytania dotyczące zobowiązań płatniczych i ubezpieczeń zdrowotnych. To właśnie ja będę się z Państwem kontaktować w sprawie regulowania płatności. Wierzę, że poprzez życzliwą współpracę uda nam się wspólnie dojść do porozumienia.

Witam, mam na imię Bożena i jestem asystentką Dr Szewczyk. Zajmuję się głównie przeprowadzaniem podstawowych badań na początku każdej wizyty. Pokażę Ci również, jak powinna wyglądać prawidłowa pielęgnacja okularów i soczewek. Ostrzegam, że wiem kiedy pacjent podczas badań oszukuje! 🙂 Bardzo lubię kontakt z ludźmi, dlatego mam nadzieję, że będzie to dla Was tak miło spędzony czas jak dla mnie.

Cześć, mam na imię Justyna. Od lat pracuję jako optyk. Pomogę Państwu dobrać odpowiednie oprawki i szkła kontaktowe. Mam nadzieję, że moje wieloletnie doświadcznienie oraz znajomość najaktualniejszych trendów w modzie spełni Państwa oczekiwania.

Skip to toolbar